O NAS

mgr ALEKSANDRA SEROWIK

mgr
JAKUB
NORKOWSKI

Witaj,

nazywam się Aleksandra Serowik. Czym jest dla mnie fizjoterapia? Praca z pacjentem jest moją pasją a zarazem wyzwaniem, któremu chcę codziennie sprostać. Osobisty rozwój i stałe pogłębianie kompetencji zawodowych pozwala mi patrzeć na każdego pacjenta globalnie, szerzej. Badam, szukam, analizuję a w efekcie dobieram celowaną terapię indywidualnie dopasowaną do pacjenta, który trafia w moje ręce. Podczas procesu rehabilitacji ogromnie cenię sobie współpracę z pacjentem. Kieruje mną motto: ,,dobro pacjenta ponad wszelkie dobra”. W wolnych chwilach lubię jeździć na rolkach, wędkować i czytać.

  • Mgr (Magister) - Lubelski Uniwersytet Medyczny

  • Lic. (Licencjat) - Mazowiecka Uczelnia Medyczna

Posiadam odpowiednie kwalifikacje zawodowe, zgodne z wytycznymi prawa Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Mój numer prawa wykonywania zawodu to 34421.

Witaj,

nazywam się Jakub Norkowski, jestem otwartą i ceniącą sobie dobry humor osobą. Fizjoterapia jest moją pasją i profesją, ale to pacjent sprawia, że każdy dzień jest inny a praca nie podlega schematom. Ciągle rozwijam swoje umiejętności poprzez szkolenia i literaturę zawodową. Upodobana przeze mnie terapia manualna satysfakcjonuje obydwie strony podczas pracy. Pacjenta i mnie samego, ponieważ "konkretne" efekty można uzyskać jedynie współpracą. Wolny czas poświęcam motoryzacji i wędkowaniu oraz lekturze zawodowej.

  • Mgr (Magister) - Mazowiecka Uczelnia Medyczna

  • Lic. (Licencjat) - Warszawski Uniwersytet Medyczny

Posiadam odpowiednie kwalifikacje zawodowe, zgodne z wytycznymi prawa Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Mój numer prawa wykonywania zawodu to 34900.

GABINET

Al. Solidarności 129/131
lok. 192 piętro 2
00-890 Warszawa

 

© 2018 by Fizjo Konkret.

Tel. 578 414 772
gabinet@fizjokonkret.pl