WIZYTA

   Twoja obecność w naszym gabinecie to już połowa sukcesu do rozstania się z bólem.

   Wizytę możesz umówić na dogodny dla Ciebie termin, trwa ona około godziny. Podczas jej trwania zostanie założona karta badania, przeprowadzimy szczegółowy wywiad aby rozpoznać naturę problemu. Musisz wiedzieć ,że ból nie jest problemem a bardzo ważną informacją ,którą organizm stara Ci się przekazać. Nierozłącznym elementem pierwszej jak i każdej następnej wizyty jest badanie, możesz zostać poproszony o zdjęcie ubrań i pozostanie w bieliźnie w celu przeprowadzenia testów ortopedycznych, badania palpacyjnego jak i analizy postury.

Fakt ,że odczuwasz ból w jednej części ciała ( np. stopa) a fizjoterapeuta w naszym gabinecie będzie zainteresowany obejrzeniem odległej okolicy ( np. miednicy) wynika z budowy układu nerwowego i bólu rzutowanego. Posiadając badania obrazowe RTG, USG, MRI lub TK, zabierz je ze sobą na wizytę, będą pomocne podczas procesu diagnostycznego.

60 min
Pojedyncza wizyta
160 zł
Wizyta polega na szczegółowej diagnostyce oraz kompleksowym leczeniu problemu/bólu pacjenta.
60 min
Fizjoterapia dzieci
160 zł
Terapia pediatryczna, zaburzeń nerwowo-mięśniowych oraz rozwojowych, po porodowych u dzieci.
5 x 60 min
Pakiet - 5 wizyt
730 zł
Kupując pakiet 5 wizyt otrzymujesz rabat wysokości 8%. Każda z pięciu wizyt to 60 minut indywidualnej pracy z fizjoterapeutą.
10 x 60 min
Pakiet - 10 wizyt
1350 zł
Kupując pakiet 10 wizyt otrzymujesz rabat wysokości 13%. Każda z dziesięciu wizyt to 60 minut indywidualnej pracy z fizjoterapeutą.